Published in
Афишите
Препоръчано от Росица Бакалова Featured
Понеделник, 15 Юли 2013 05:17 Written by adminМарко Ганчев:
Имаме чисто и просто едно непризнаване на изборни резултати. Толкова ли голяма интелигентност се иска, за да се сетиш, че го правят едновременно ГЕРБ и невлезлите в парламента с надежда за нова конфигурация. Още по-нищожна интелигентност е необходима пък да проумееш, че конфигурацията ще бъде същата и че ако пък се измени в полза на ГЕРБ, безредиците ще са още по-непредсказуеми.
Когато след първите избори се втурнахме да не признаваме загубата на демокрацията, единственият професионален политик измежду нас д-р Петър Дертлиев ни спря с тия думи: “Приятели мои, признайте сега тяхната победа, за да признаят те после нашата!”..
Последни новини
-
Отчетът на читалище "Съгласие". Ще има ли ремонт, все пак?
На 22 април ръководството на община Ямбол изпрати до медиите за публикуване тревожно писмо. В него се информираше обществеността за притеснения,
Written on %AM, %26 %364 %2026 %10:%Апр in Община Ямбол Be the first to comment! Read 12 times -
РУСКИЯТ ЧУК И НАКОВАЛНЯТА НА БЪЛГАРСКАТА СВОБОДА
Добро утро на 26 април 2026 година. Днес седим под светлините на прожекторите, за да разкажем една история, която не е просто прашна страница от учебниците, а жив туптящ организъм от интереси, кръв и стомана.
Written on %AM, %26 %351 %2026 %10:%Апр in Община Ямбол Be the first to comment! Read 25 times -
Условна присъда за мъж, живял с непълнолетно момиче /под 14 години/ в Ямбол
Районен съд – Ямбол наложи четири месеца условна присъда на мъж, признат за виновен в съжителство с момиче, ненавършило 14-годишна възраст.
Written on %AM, %26 %033 %2026 %02:%Апр in Съд/ Прокуратура Be the first to comment! Read 45 times -
Росица Бакалова - стихотворение
Written on %PM, %25 %865 %2026 %22:%Апр in Община Тунджа Be the first to comment! Read 68 times
