View Privacy Policy

View e-Privacy Directive Documents

"Тандем" - спечели най-много златни медали Featured

Понеделник, 11 Ноември 2013 05:40

Невероятни успехи постигна отново клуб по спортни танци „Тандем“ на открития международен турнир по спортни танци кръг от световната ранглиста на 9 ноември в град Стара Загора.

В надпреварата участваха танцови двойки от над 10 държави - България, Италия, Албания, Гърция, Азарбайджан, Румъния, Молдова,Македония, Черна Гора и Хърватска.

Двойката Георги Гочев и Памела Стойкова в Международно състезание при Деца до 11 години спечелиха златото.

В Юноши Младша възраст двойката Мирослав Бонев и Емилия Джелебова спечелиха също златото и доказаха своята класа.

В международното състезание при ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ Николай Колев и Лора Данкова,спечелиха 2 златни медала при Юноши старша възраст и при Младежи - WDSF YOUTH OPEN LATIN.

Неколай и Лора вече се изкачиха на 60 място в световната ранг - листа при младежи от 1000 танцови дуета от цял свят.

Треньорите на КСТ „Тандем“ Георги Найденов и Олга Седова защитиха достойно честа на България като заеха отново почетното 4-то място в WDSF INTERNATIONAL OPEN LATIN, от взелите общо участие в този ранг 23 двойки.

КСТ " ТАНДЕМ спечели най - много златни меали от всички клубове от България.

Тази седмица "Тандем" ще гостува на Австрия Опън - Виена - открит световен шампионт - WORLD OPEN