×

Внимание

EU e-Privacy Directive

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

View Privacy Policy

View e-Privacy Directive Documents

You have declined cookies. This decision can be reversed.

Обявиха официално имената на общинските съветници в Ямбол Featured

Сряда, 30 Октомври 2019 10:21


Общинска избирателна комисия Ямбол


РЕШЕНИЕ
№ 144-МИ
Ямбол, 29.10.2019

ОТНОСНО: Обявяване на избрани за Общински съветници на територията на община Ямбол за произвеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019г.

Днес, 29.10.2019 г г., в 17.40 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

  1. Общинската избирателна квота е шестотин двадесет и един /621/ гласове.
  2. Избрани за общински съветници независими кандидати: НЯМА
  3. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

                Тридесет и седем /37/

     IV. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

№ в бюле-тината

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

БРОЙ МАНДАТИ

     с дум              с цифри

2

ПП „БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ

Три                            3

4

ПП „АТАКА“

Един                         1  

11

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

Тринадесет             13

43

ПП „ГЕРБ“

Девет                        9

49

Земеделски съюз „Александър Стамболийски“

Един                         1

56

БСП за България

Девет                        9

67

Местна коалиция СДС /ЗНС, СДС/

Един                         1

      V. Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва: НЯМА ПРОМЕНИ В ПОДРЕДБАТА НА РЕГИСТРИРАНИТЕ КАНДИДАТИ ЗА СЪВЕТНИЦИ.

     VI. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

1.Александър Стойчев Стойков

ПП ГЕРБ                                

2.Антона Русков Шиков

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ      

3.Антонио Дианов Динев

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ     

4. Атанас Илчев Илчев

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ      

5.Валентин Йорданов Вълчев

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ      

6.Георги Николаев Георгиев

ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ                                                                     

7.Димитър Ангелов Иванов

 ПП ГЕРБ                               

8.Димитър Руменов Рунков

ПП ГЕРБ                                

9.Евгений Петров Иванов

ПП АТАКА                             

10.Еленка Христова Кънева

ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ                                                               

11.Емилия Христова Кремъкова

ПП ГЕРБ                                 

12.Енчо Ангелов Керязов

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ      

13.Ефтим Божидаров Важаров

ПП ГЕРБ                                

14.Ивайло Веселинов Христов

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ     

15.Ивайло Енчев Симеонов

Земеделски съюз“Ал. Стамболийски“      

16.Иван Димчев Тахчиев

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ      

17.Иван Стоев Чолаков

ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ

18.Калоян Марев Калиманов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ            

19.Капка Георгиева Йоргова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ             

20.Катя Атанасова Георгиева

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ             

21.Красимир Йорданов Йорданов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ             

22.Любомир Михайлов Керемедчиев

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ      

23.Мариета Стефанова Сивкова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ              

24.Мария Петрова Тюфекчиева

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ      

25.Марко Господинов Бумбаров

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ      

26.Михаил Василев Керемидчиев

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ      

27.Недялка Стоянова Петкова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ            

28.Петър Стефанов Личев

Местна Коалиция СДС/ЗНС,СДС/

29.Райно Георгиев Георгиев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ             

30.Румен Данчев Банков

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ               

31.Русин Димитров Ребров

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ              

32.Станислав Димитров Говедаров

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ        

33.Стойко Петров Стойков

ПП ГЕРБ                                 

34.Татяна Петкова Петкова

ПП ГЕРБ                                  

35.Тодор Иванов Тодоров

ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ      

36.Явор Златков Брънков

ПП ГЕРБ                                

37.Ясен Атанасов Киров

ПП ГЕРБ                                

 

ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

Председател: Екатерина Янева  

Зам.председател:Станимир Иванов

Зам.председател: Гюлшен Юсеинова                    

Секретар: Мариана Гърдева - Виденова

Ани Стефанова Канева

Драгомир Минков Димитров

Миглена Димитрова Кочинова

Младенка Николова Делибалтова

Невена Митрева Спасова

Пенка Георгиева Илиева

Светла Илиева Кирилова

Стоян Иванов Дойчев

Яна Михайлова Първанова

Председател: Екатерина Антонова Янева

Секретар: Мариана Георгиева Гърдева-Виденова

* Публикувано на 29.10.2019 в 19:45 часа

Read 3490 times
Rate this item
(0 votes)
Copyright © 2020 Актуални новини за Ямбол. Следете последните новини от днес за Ямбол.. All rights reserved.
designed by Nuevvo