Тържествено откриване на Музикални празници „Златната Диана 2018“
Солист: Светлин Русев – цигулка
Камерен оркестър „Дианополис“
Диригент: Константин Илиевски
Концертмайстор: Красимира Султанова
В програмата: Кюрчийски, П. Владигеров, Черкин, Сарасате, Бритън
Начален час: 11:30 часа
Място: зала „Съвременност“ на Културно – информационен център „Безистен“
Организатор: Камерен оркестър „Дианополис“, Община Ямбол
Вход с билети
ЗДРАВЕЙ, ЗДРАВЕ
НЕДЕЛЯ, 15.04.2018
*******************
ЛЕКЦИИ (Младежки дом – Ямбол)
**********
09:30 Как по-добре да разбира Родителя своето Дете /Тест по дата на раждане, чрез Практичната психология по Системата ИДЕАЛ/
Водещ : Емилия Петрова – преподавател по практична психология / Бургас/
10:30 Какво говори една витална капка кръв /Обследване на жива капка кръв със специален тъмно-полеви микроскоп
Водещ: Павел Самунев, радиестезист /Пловдив/
11:30 How to grow a happy baby - Как да отгледаме щастливо бебе?
Водещ: Зане Вейнберга - психолог/ Рига, Латвия/
12:30 – 13:30 ПОЧИВКА
13:30 Ритъмът във Валдорфската педагогика
Водещ: Елена Митева-педагог, преподавател по английски /Троян/
14:30 Медитативните упражнения на Фалун Дафа
Водещ: Диян Данаилов - предприемач и практикуващ /Варна/
15:30 Енергията на Билките и билколечението
Водещ: Радостин Бояджиев -потомствен билкар / Ямбол/
16:30 Българското хоро – извор на радост, здраве и сила
Водещ: Галина Ангелова - педагог, хореограф/ Пловдив/
17:30 Какво да помним и да правим, за да усещаме истинските неща от живота
Финална среща - дискусия с Веселин Орешков - мъдрец, лечител, учител, агроном, интродуктор /Троян/
ПРАКТИКИ (Градски парк – Ямбол и Младежки дом – Ямбол)
************
09:00 Сутрешна Йога
Водещ: Райчо Слънчевъ, Йога /Смолян/
10:00 Combo Fit тренировка
Водещ: Христина Атанасова – Желева, Fitball инструктор /Ямбол/
11:00 Пайда Ладжин
Водещ: Антоанета Кафеджиева, терапевт, пътешественик /София/
12:00 – 13:00 ПОЧИВКА
13:00 Методи за съвременно бебеносене
Водещ: Кристина Стефанова, сертифициран консултант /Стара Загора/
14:00 Табата Фитнес тренировка
Водещ: Любо Ценов, TABATA, Kangoo Jumps инструктор /Ямбол/
15:00 Strong by Zumba тренировка
Водещ: Кейт, треньор, Strong by Zumba инструктор /Ямбол/
16:00 Фалун Дафа - метод за култивиране на съзнанието и тялото
Водещ: Диян Данаилов, собственик на малък бизнес /Варна/
17:00 Zumba за деца „Zumba Kids & Kids Jr.“
Водещ: Кейт, треньор, Zumba Kids & Kids Jr. инструктор /Ямбол/
17:30 Йога на смеха за деца и възрастни
Водещ: Таня Бозукова, водещ Йога на смеха практики, психолог /Ямбол/
18:00 Zumba fitness тренировка
Водещ: Кейт, треньор, Zumba fitness инструктор /Ямбол/
**************************************************************
Всички ЛЕКЦИИ ще се проведат в голямата зала на Младежки дом Ямбол.
ПРАКТИКИТЕ при хубаво време ще бъдат на открито в зоните на парка - пикник зона, малък розариум, бивш "Ален мак".
Повече информация - на таблото в Младежки дом, в дните на Фестивала.
Повече информация за лекциите и практиките и техните водещи – посетете нашата Facebook страница: www.facebook.com/ZdraveiZdraveYambol и разгледайте специално създадените събития за всички дейности по време на Фестивала.